Waea Waea
+ 86-13273665388
Karangatia Matou
+ 86-319 + 5326929
Imeera
info@milestonea.com

Haina wheketere Ko te Tino Hinu Tika kounga 4283859 mo HITACHI

Whakaahuatanga Poto:

Teitei: 205 mm
Te diameter o waho: 118 mm
Te diameter o roto: 98mm
Te rahi o te miro (inihi): 1 1 / 2-12 UNF
Te Wahi Taketake: Hebei, Haina
Ingoa Waitohu: MST
Rauemi: rino + pepa taatari, Pepa me te maitai
Kounga: Kounga-Nui
Te wa tuku: 7-15 Ra
Taipitopito Packaging: 1. 2. Whakaritehia te Nekeral 3.MST tarapanga
Raihana: 5000-10000mera
HS Waehere: 8421230000


Taipitopito Hua

Tohu Hua

Tohutoro Whakawhiti

AGCO 30-3436861
KAHA IH 1 240 892 H 1
KAHA IH 289180A1
KAHA IH A77537
CATERPILLAR 3I-1242
CUMMINS 3014654
CUMMINS 3313281
DAEWOO 65-05510-5007
ERF C3014654
NGA TIKANGA KAUPAPA Y03414806
GROVE 9414100141
HINO 15607-1380
HINO 15607-1381
HINO 15607-1381A
HINO 15607-1430
HINO 15607-1431
HINO 15607-1432
HINO 15607-1740
HINO 156071810
HITACHI 156071431
HITACHI 4128800
HITACHI 4175914
HITACHI 4178801
HITACHI 4206079
HITACHI 42060791
HITACHI 4206089
HITACHI 42060891
HITACHI 4283859
HITACHI 42838591
HITACHI 4429726
HITACHI 4448734
HITACHI 4450659
HITACHI L4206079
ISUZU 1-13240-046-1
ISUZU 1132400620
ISUZU 1132400622
ISUZU 1-13240-075-0
ISUZU 1-13240-157-0
ISUZU 1-13240-157-1
ISUZU 1878116380
ISUZU 2906548400
ISUZU 2945611120
ISUZU 8943910492
ISUZU 897371370
JCB 02/800226
JCB 32/925953
KOMATSU CU331-3281
KOMATSU CULF734
MASSEY FERGUSON 1076750M1
ONAN 122-0756
PANUITANGA AIR PL-734
Tātari AMC IO-3312
ASAS SP 523
ASAS SP 557
BALDWIN B205
BALDWIN B7004
BALDWIN B7005
BALDWIN B7108
BOMAG 31701054
BOSCH 0 986 AF0 102
NGA HOA AZL 456
Tuhinga o CROSLAND 2026
DONALDSON P551381
FIATALLIS 75208314
TARI TONO ZP 3173
TARI TONO ZP 41
TARI TONO ZP 50
TARI TONO ZP 50
HUAKU SO8207
HUAKU SO8372
FLEETGUARD LF3470
FLEETGUARD LF3478
FLEETGUARD LF734
FRAM PH3757
TUPE HENGST H216W
INGERSOLL-RAND 51355337
INGERSOLL-RAND 9209 2212
INGERSOLL-RAND 9209 22123
KAWASAKI YZ1132400621
LUBERFINER LFP 734
LUBERFINER LFP734-1
TUPON MAHLE OC 319
MISFAT Z603
PUROLATOR L 40313
SAKURA Automotive C-1305
SCT Tiamana SM 821
SPERRY HOLANI HOU 84475549
TONO TONO SFO 1431
TRP 1535304
TRP 1535305
VALMET 0199 2235
VALMET 0440 5099
TAPI WIX 51649
KOREUTU WGL 734
ZETTELMEYER 22871489

oil (1)

To maatau Ratonga

1. Nga waahanga whakakapinga me te kounga OEM .r
2. Whakatauira tauira.
3. Ka whakautu maatau ki a koe mo to pakirehua i roto i nga haora 24.
4. i muri i te tuku, ka aroturukihia e matou nga hua kotahi i ia ra e rua, kia tae ra ano ki a koe nga hua. Ka whiwhi koe i te
taonga, whakamatauhia, ka whakahoki mai ki ahau. Mena he paatai ​​taau mo te raru, whakapiri mai ki a maatau, ka tukuna atu e maatau
te huarahi whakaoti rapanga maau.
oil (2)


  • Tōmua:
  • Panuku:

  • Tuhia to korero ki konei ka tuku mai ki a maatau