Waea Waea
+ 86-13273665388
Karangatia Matou
+ 86-319 + 5326929
Imeera
info@milestonea.com

He kounga teitei te Tika Whakakuku Rere hinu P559000 mo Donaldson

Whakaahuatanga Poto:

Teitei: 300 mm
Te diameter o waho: 119 mm
Te diameter o roto: 102mm
Taumaha: 1.513KG
Te rahi o te miro (inihi): M95 x 2.5
Te Wahi Taketake: Hebei, Haina
Ingoa Waitohu: MST
Rauemi: rino + pepa taatari, Pepa me te maitai
Kounga: Kounga-Nui
Te wa tuku: 7-15 Ra
Taipitopito Packaging: 1. 2. Whakaritehia te Nekeral 3.MST tarapanga
Raihana: 5000-10000mera
HS Waehere: 8421230000


Taipitopito Hua

Tohu Hua

Tohutoro Whakawhiti

KAHA IH 76612210
KAHA IH 84385571
KAHA IH 87408494
CUMMINS 2882674
CUMMINS 3101869
CUMMINS 3406809
CUMMINS 4906633
DOOSAN 47400034
DYNAPAC 945949
EUCLID E12979663
FIAT-HITACHI 76194865
GROVE 9414101645
INGERSOLL-RAND 23020407
INGERSOLL-RAND 54662028
KOBELCO 76612210
HYSTER 1415822
KOMATSU 62165-45110
LIEBHERR 10332314
HUAKI 3562229031
SISU 1216 400571
SPERRY HOLANI HOU 76612210
SPERRY HOLANI HOU 84385571
TEREX 15275439
TEREX 1550 1271
TUPONO ALCO SP-1444
BALDWIN BD7154
BALDWIN BD7509
NGA HOA LSF 5190
DONALDSON P559000
DT 2.11133
DT Wāhanga Koreutu 2.11133
TARI TONO ZP 3151 MG
FLEETGUARD LF9001
FLEETGUARD LF9031
FLEETGUARD LF9080
FRAM PH8691
TUPE GUD Z 603
PANUI OC 516
LUBERFINER LFP 9001
TUPON MAHLE OC 516
MAHLE ORIGINAL OC 516
TANGATA-TANGATA WP 12 120
TANGATA-TANGATA WP 12 120/1
PUROLATOR L 65329
SCT Tiamana SK 5804
SogefiPro FT5840
TAPI WIX 57746
TAPI WIX 57746XD

LJK (1)
Nga painga o a maatau hua
(1) He pai te uruhanga o te hau me te pai o te mahi.
(2) Taatari taatai ​​nui, he pepa taatai ​​taapiri ano.
(3) Ko te waahanga taatari he waahanga nui me te roa o te ratonga mahi.
(4) Ko te rere o te hau teitei me te aukati iti ka kaha ake te miihini.
LJK (2)


  • Tōmua:
  • Panuku:

  • Tuhia to korero ki konei ka tuku mai ki a maatau